Megoldásra vár

kátyú a 33/133E buszmegállóban Budafoki út / Szerémi sor

Anonim Járókelő

kátyú a buszmegállóban

Budafoki út / Szerémi sor

33/133E buszmegálló

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Budafoki út 61

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Reméljük nem botlik addig meg ott senki... Ez így teljesen botlás és balesetveszélyes.
  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útfenntartási főosztály
  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére