Megoldott

Hulladék

Anonim Járókelő

Rendszeresen kihelyezett hulladék!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Park

Hozzászólások

  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink már nem találták a helyszínen az illegális hulladékot.
    Köszönjük, hogy bejelentésével Ön is hozzájárult Budapest közterüle...
  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére