Megoldatlan

Magas padka

FRISSÍTÉS 2022.03.25.: 
Bejelentő visszajelzése:
Az egyik fele elkészült. Ezt köszönöm. A másik mikor várható?
- - - - -
Kedves Csapat!

Szeretném kérni a Bérkocsis u. mindkét oldalán az akadálymentesítést, a könnyebb átkelés érdekében.

Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Bérkocsis u. 41

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.

  • Járókelő Eszter megváltoztatta a bejelentés leírását "Kedves Csapat! Szeretném kérni a Bérkocsis u. mindkét oldalán az akadálymentesítést, a könnyebb átkelés érdekében. Köszönöm szépen!"-ról "FRISSÍTÉS 2022.03.25.:  Bejelentő visszajelzése: Az egyik fele elkészült. Ezt köszönöm. A másik mikor várható? - - - - - Kedves Csapat! Szeretném kérni a Bérkoc...

  • Varga Dóra hozzászólt a bejelentéshez.

    Az egyik fele elkészült. Ezt köszönöm. A másik mikor várható?
  • Sz-S Noémi megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő! Az akadálymentesítést beütemeztük 2022 tavaszára. Tisztelettel: JGK Zrt.
  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.

  • Nagy Zita elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.

  • Varga Dóra bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Keletinél nem működik a lift

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Keleti pályaudvar (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megnőtt bokor az út mellett

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Mátyás király út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére