Megoldott

FKF zöld hulladék

Tisztelt járókelő már egy jó ideje gyűlik ott az utca végén Sósmocsár utcában FKF zsákban vannak ki helyezve legyenek szívesek el szállítani

Probléma helyszíne
Budapest XXIII. kerület, Soroksár, Sósmocsár út 15

Hozzászólások

  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink a szabályosan kikészített zöldhulladékokat elszállították.
    Köszönjük, hogy bejelentésével Ön is hozzájárult Budapest közte...
  • T Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Ádám Kiss bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Sok fa össze gyűlt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ádám Kiss
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Őrgébics utca (XXIII. kerület, Soroksár)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Fenyőfa hulladék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Frech László
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Ugró Gyula sor (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kisebb szemétdomb

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Damjanich utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére