Válaszra vár

Elhagyott autó

FRISSÍTÉS 2022. 01. 03.

XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet válasza:

Hatósági jelzéssel felszerelt, ezért a közterület-felügyeletről szóló 1999.
évi LXIII. törvény 20. § (2)-(3) bekezdései szerinti intézkedésre nincs
jogalap.
A járművet érintően jelentés készült, melyet Budapest Főváros XIV. Kerület
Zugló Önkormányzat Polgármesteri Hivatal Igazgatási és Hatósági Főosztálya felé továbbítottunk, a jogellenes közterület-használat miatt esetlegesen szükséges közigazgatási hatósági eljárás lefolytatása céljából.

----------------------

FRISSÍTÉS 2022. 11. 12.

XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet válasza:

A közterület-felügyeletről szóló 1999. évi LXXIII. törvény 20.§ (2)
bekezdése értelmében a közterület-felügyelet a hatósági jelzéssel nem
rendelkező gépjárművet jogosult elszállítani – előzetes értesítést követően
– a közterületről. A bejelentésben szereplő gépjármű hatósági jelzéssel
felszerelt, ezért azzal kapcsolatban az említett intézkedésre nincs
jogalap. A járművet érintően kezdeményeztük a jogellenes
közterület-használat miatt esetlegesen szükséges közigazgatási eljárás
lefolytatását. A járművet érintően jelentés készült, melyet Budapest
Főváros XIV. Kerület Zugló Önkormányzat Polgármesteri Hivatal Igazgatási
és Hatósági Főosztálya felé továbbítottunk, a jogellenes
közterület-használat miatt esetlegesen szükséges
közigazgatási hatósági eljárás lefolytatása céljából.

----------------------

Bp. XIV.ker Öv u. Elhagyott autó. Köszi járókelő, hogy intézitek.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Öv u. 33

Hozzászólások

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: BFKH XIV. Kerületi Hivatal Hatósági Osztály

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2021.12.31. Bejelentő hozzászólása: "Továbbra is ott áll....." --- Bp XIV.ker Öv u. Elhagyott autó. Köszi járókelő, hogy intézitek"-ról "FRISSÍTÉS 2022. 01. 03. XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet válasza: Hatósági jelzéssel felszerelt, ezért a közterület-felügyeletről szóló 1999. évi ...

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet"-ról "BFKH XIV. Kerületi Hivatal Hatósági Osztály "-ra.

  • XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő.hu!

    Hatósági jelzéssel felszerelt, ezért a közterület-felügyeletről szóló 1999.
    évi LXIII. törvény 20. § (2)-(3) bekezdései szerinti intézkedésre nincs
    jogalap.
    A járművet érintően
    ...
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet

  • g g megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIV. kerület Zugló Önkormányzata"-ról "XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet"-ra.

  • g g megváltoztatta a bejelentés leírását "Bp XIV.ker Öv u. Elhagyott autó. Köszi járókelő, hogy intézitek"-ról "FRISSÍTÉS 2021.12.31. Bejelentő hozzászólása: "Továbbra is ott áll....." --- Bp XIV.ker Öv u. Elhagyott autó. Köszi járókelő, hogy intézitek"-ra.

  • Lev Lev hozzászólt a bejelentéshez.

    Továbbra is ott áll.....
  • Lev Lev visszajelzésére vár.

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet"-ról "XIV. kerület Zugló Önkormányzata"-ra.

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    *Tisztelt Járókelő.hu!*

    A közterület-felügyeletről szóló 1999. évi LXXIII. törvény 20.§ (2)
    bekezdése értelmében a közterület-felügyelet a hatósági jelzéssel nem
    rendelkező gépjárművet jogosult elszá
    ...
  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet

  • Lev Lev bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldatlan
    2
    Megoldatlan
    2

    Elhagyatott autó közterületen

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Fűrész utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elhagyott jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Zászlós utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére