Megoldásra vár

Akadály a járdán

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2021. 12. 13.

Budapest Közút Zrt. válasza:

A Vidámvásár utca 43. sz. előtti járda állapota Társaságunk előtt is ismert.
Tájékoztatjuk, hogy a 2021. évi költségvetési keretünk elsősorban a közlekedés biztonságára veszélyt jelentő hibák elhárítását teszi lehetővé, a többi út-, és járdahiba megszüntetését fennmaradó kapacitásunk és forrásunk függvényében csak egy későbbi időpontban tudjuk elvégezni.

----------------------

Tisztelt Cím!
Kerekesszékkel, vagy babakocsival nem lehet közlekedni a járdán, mert hatalmas a szintkülönbség a járdán.
Köszönöm

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Vidámvásár u. 43

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés leírását "Tisztelt Cím! Kerekesszékkel, vagy babakocsival nem lehet közlekedni a járdán, mert hatalmas a szintkülönbség a járdán. Köszönöm"-ról "FRISSÍTÉS 2021. 12. 13. Budapest Közút Zrt. válasza: A Vidámvásár utca 43. sz. előtti járda állapota Társaságunk előtt is ismert. Tájékoztatjuk, hogy a 2021. évi költségveté...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Cím!

    Mellékletben megküldjük a tárgyban szereplő bejelentésre írt tájékoztatásunkat melyet elektronikus aláírással láttunk el.

    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály
    e-m...
  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére