Megoldatlan

Közműjelző tábla letörése

Anonim Járókelő

1112 Bp,. Csenger u 4/c gaz kozmujelzo tablaja letort.

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Csenger u. 4b

Hozzászólások

  • Fónai Kende lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés nevét "kozmujelzo tabla letorese"-ról "Közműjelző tábla letörése"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Munkatársak!

    Küldöm az MVM Ügyfél-kommunikációs Osztály válaszát az alábbi bejelentésre:

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/92848/kozmujelzo-tabla-letorese

    [https://d1mkxvwtzddm9n.c
    ...
  • Tóth Lívia hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem pótolják.
  • Á. Laci elküldte az ügyet az illetékesnek: MVM Főgáz Földgázhálózati Kft.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldatlan
    2
    Megoldatlan
    2

    Összetört gázvezeték-jelzőtábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MVM Főgáz Földgázhálózati Kft.
    Ady Endre út (XIX. kerület, Kispest)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kiálló fedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MVM Főgáz Földgázhálózati Kft.
    Jókai Mór utca (XVI. kerület)
  • Válaszra vár
    4
    Válaszra vár
    4

    Lyukas fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Szentháromság tér (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére