Megoldott

Kosz

Egy nagy kupac kosz van a kerékpárút szélén. Pár méterrel arrébb pedig üvegszilánkos.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Pesti út 8-12

Hozzászólások

  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink a kerékpárút takarítását elvégezték.
    Köszönjük, hogy bejelentésével Ön is hozzájárult Budapest közterületeinek tisztántart...
  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Biciklis Anita bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére