Megoldatlan

Járhatatlan gyalogjáró

FRISSÍTÉS: 2022.08.01.
Bejelentő jelzése:
Nem történik semmi, kérném a Csepeli Városgazdát megsürgetni.
Köszönöm.

-----------------
FRISSÍTÉS: 2022.01.14.
Csepeli Városgazda válasza:
Ezúton tájékoztatjuk, hogy Útépítési Csoportunk nyilvántartásában szerepel a megjelölt javítási munka elvégzése. Szíves türelmét kérjük a munka elvégzéséig.

-------------------------
Tisztelt Illetékesek!

Csepelen, a Szent István út 3/a ( korábban Béke tér 3. ) mellett a járda össze van törve, nem lehet biztonságosan használni gyalogosan, babakocsival.
Kérném a Csepeli Városgazdát értesíteni.
Köszönettel.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Béke tér 3

Hozzászólások

  • Zöld Zotya hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldódott végre!
  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    A bejelentéstől számított 1 év alatt nem oldódott meg a probléma.
  • Zöld Zotya visszajelzésére vár.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő, Iktatószám: 1/4306/1/2022/V4

    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentésben szereplő címen található járda javítását Útkarbanta
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés leírását "Tisztelt Illetékesek! Csepelen, a Szent István út 3/a ( korábban Béke tér 3. ) mellett a járda össze van törve, nem lehet biztonságosan használni gyalogosan, babakocsival. Kérném a Csepeli Városgazdát értesíteni. Köszönettel."-ról "FRISSÍTÉS: 2022.08.01. Bejelentő jelzése: Nem történik semmi, kérném a Csepeli Vá...

  • Zöld Zotya hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem történik semmi, kérném a Csepeli Városgazdát megsürgetni.
    Köszönöm.
  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Zöld Zotya hozzászólt a bejelentéshez.

    Még mindig nem történt semmi sajnos.....
  • Zöld Zotya visszajelzésére vár.

  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Iktatószám: 1/62/1/2022/V4
    Tisztelt Bejelentő!

    Ezúton tájékoztatjuk, hogy Útépítési Csoportunk nyilvántartásában szerepel a megjelölt javítási munka elvégzése. Szíves türelmét kérjük a munka elvégzés
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Gudenus László hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez a bejelentés már megtörtént 2021. február 15-én. Azóta sem sikerült megjavítani. :(

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/78449/lemorzsolodott-behajto
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.

  • Zöld Zotya bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Töredezett járda aszfalt.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szafner Katalin
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.
    Mária királyné útja (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megdőlt poller

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.
    Erdősor utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Használhatatlan járda.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.
    Színesfém utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére