Megoldott

FKF zöld hulladék

Tisztelt járókelők Lövöház utca csomó FKF zsák van ki rakva zöld hulladék legyenek kedvesek el szállítani

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Lövőház u. 39-I. em

Hozzászólások

  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink a szabályosan kikészített zöldhulladékokat elszállították.
    Köszönjük, hogy bejelentésével Ön is hozzájárult Budapest közte...
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Ádám Kiss bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Tisztaság és higiénia

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Széll Kálmán tér M (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Fenyőfa hulladék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Frech László
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Ugró Gyula sor (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére