Megoldatlan

Hiányzó járda

FRISSÍTÉS: 2022.09.28
Az illetékes válasza szerint:
"Az Önkormányzat 2022. évi költéségvetésében a kérdéses szakasz burkolása sajnálatosan nem szerepel. A következő évi járdakialakítási program összeállításánál ugyanakkor az Önkormányzat vizsgálni fogja az Önök által javasolt terület burkolásának forrásigényét, és annak beilleszthetőségét a kialakításra váró szakaszok listájába."

FRISSÍTÉS: 2022.07.15.

Bejelentő visszajelzése:
"A zöldterületre továbbra is előszeretettel parkolnak autók."
-------------------
A Sibrik Miklós út felüljáró melletti részén, a Bosch telephely mellett nem készült járda. Gyalogosközlekedés csak az úttesten lehetséges jelenleg. Külön gond, hogy egyre többen parkolnak a fűre ugyanezen a szakaszon.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Vaspálya u. 59

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    A bejelentéstől számított 1 év alatt nem oldódott meg a probléma.
  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS: 2022.07.15. Bejelentő visszajelzése: "A zöldterületre továbbra is előszeretettel parkolnak autók." ------------------- A Sibrik Miklós út felüljáró melletti részén, a Bosch telephely mellett nem készült járda. Gyalogosközlekedés csak az úttesten lehetséges jelenleg. Külön gond, hogy egyre t...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    Levelük vonatkozásában az alábbiakról tudom Önöket tájékoztatni.

    Az érintett szakaszon burkolat nélküli, a járművek közlekedésétől szegéllyel elválasztott járda áll a gy
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbányai Közterület-felügyelet

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés leírását "A Sibrik Miklós út felüljáró melletti részén, a Bosch telephely mellett nem készült járda. Gyalogosközlekedés csak az úttesten lehetséges jelenleg. Külön gond, hogy egyre többen parkolnak a fűre ugyanezen a szakaszon."-ról "FRISSÍTÉS: 2022.07.15. Bejelentő visszajelzése: "A zöldterületre továbbra is előszeretettel ...

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Egyéb szervezet"-ról "X. kerület Kőbányai Közterület-felügyelet"-ra.

  • Hegyessy András hozzászólt a bejelentéshez.

    A zöldterületre továbbra is előszeretettel parkolnak autók.
    A járdával kapcsolatban jó lenne tudni a Fővárosi Önkormányzat és a Bosch álláspontját. Most bővül a Bosch telephely, emiatt most várhatóan...
  • Hegyessy András visszajelzésére vár.

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "X. kerület Kőbánya Önkormányzata"-ról "Egyéb szervezet"-ra.

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Forgalomtechnika"-ról "Járda"-ra.

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    A tárgyi sorszámú bejelentésükre válaszolva az alábbi tájékoztatást adjuk: a Vaspálya utca-Sibrik M. út találkozásánál lévő forgalmi beruházásokat a Fővárosi Önkormányzat
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbánya Önkormányzata

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbánya Önkormányzata

  • Hegyessy András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Beszakadt járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Kismartoni út (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Tönkremenet járdajavítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Kismartoni út (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére