Megoldott

Teli szemetes

Teli szemetes 15. Kerben

Probléma helyszíne
Budapest XV. kerület, Rákospalotai körvasút sor 110

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.

    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink nem találták már a bejelentett tartályt a területen.

    Tisztelettel: FKF Köztisztasági Divízió

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/92812/teli-szemetes
  • Ügykezelő Szilvia elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Reith Péter elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Hajdu Ádám bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Vad lomtalanítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kapas Viktor
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Branyiszkó út (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lágymányosi híd budai oldal szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    1129-Bogdánfy utca - Neumann János utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére