Megoldásra vár

Nagy lyuk

Eltűnt a járdapatka egy közmű fedlapja mellől, emiatt balesetveszélyessé vált. A kerékpársáv felé eső oldalon nagy lyuk van most a Felsőerdősor utca és a Városligeti fasor sarkán.

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Felsőerdősor u. 1

Hozzászólások

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Barányi György!

    Köszönjük a bejelentést! Intézkedünk a soron kívüli javításról.

    Üdvözlettel:

    Budapest Főváros VI. kerület Terézvárosi Polgármesteri Hivatal
    Városüzemeltetési Főosztály
  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: VI. kerület Terézváros Önkormányzata

  • Barányi György bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Hiányzó aszfalt burkolat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: VI. kerület Terézváros Önkormányzata
    Eötvös utca (VI. kerület, Terézváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Járda javitas

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Bárdi Maja
    Illetékes: VI. kerület Terézváros Önkormányzata
    Rózsa utca
  Vissza az oldal tetejére