bejelentés
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidőlt oszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Varga Tamás
    Illetékes: VI. kerület Terézváros Önkormányzata
    Váci út (VI. kerület, Terézváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Tönkrement járda burkolat.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VI. kerület Terézváros Önkormányzata
    Király utca (VI. kerület, Terézváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Tönkrement járda burkolat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VI. kerület Terézváros Önkormányzata
    Király utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Tönkrement járda burkolat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VI. kerület Terézváros Önkormányzata
    Király utca (VI. kerület, Terézváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Tönkrement járda burkolat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VI. kerület Terézváros Önkormányzata
    Király utca (VI. kerület, Terézváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Tönkrement járda burkolat.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VI. kerület Terézváros Önkormányzata
    Király utca (VI. kerület, Terézváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Tönkrement járda burkolat.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VI. kerület Terézváros Önkormányzata
    Király utca (VI. kerület, Terézváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Tönkrement járda burkolat.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VI. kerület Terézváros Önkormányzata
    Király utca (VI. kerület, Terézváros)
  Vissza az oldal tetejére