Megoldott

Firka a lépcsőnél

Anonim Járókelő

Tisztelt FKF!
Az Árpád híd északi felén levő Népfürdő utca / Árpád híd nevű buszmegállóhoz vezető lépcső tetején van egy graffiti. Kérem, hogy mossák le!
Munkájukat nagyon megköszönöm

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Népfürdő utca / Árpád híd

Hozzászólások

  • Ügykezelő Anita lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink a graffitiket eltávolították.
    Köszönjük, hogy bejelentésével Ön is hozzájárult Budapest közterületeinek tisztántartásához....
  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    graffiti a falakon

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Újpest-városkapu M (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Graffiti a Váci úton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    2 (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére