Megoldott

Újbuda-Központ "B" kijárat graffiti

Graffitik az Újbuda-Központ aluljáró "B" kijáratánál lévő falakon.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Újbuda-központ

Hozzászólások

  • Ügykezelő Anita lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink a graffitiket eltávolították.
    Köszönjük, hogy bejelentésével Ön is hozzájárult Budapest közterületeinek tisztántartásához....
  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Németh Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére