Megoldott

Folyamatosan utántöltődő szemétlerakó

Anonim Járókelő

Nonstop illegális lomtalanítás egy viszonylag forgalmas járdaszakaszon (Karácsony Sándor u./Mansfeld P. u.) Olykor a teljes szélességét elzárja a járdának, gyalogosan ki kell menni az útra.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Öntöde u. 12

Hozzászólások

  • Járókelő Herta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • XXI. kerület Csepeli Városgazda válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Iktatószám: 1/5789/1/2021/V4
    Tisztelt Bejelentő!

    Ezúton tájékoztatjuk, hogy Hulladékkezelési Csoportunk ellenőrizte a bejelentésben megjelölt helyszínt, azonban hulladékot már nem talált a területen.
    ...
  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére