Megoldott

Graffitis fal

Kérem takarítsák le a graffitiket! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Deák Ferenc tér M

Hozzászólások

  • Tóth Roland hozzászólt a bejelentéshez.

    Ezt nem tudom melyik feljárat így hirtelen.

    De a Király utcánál lévő még tegnap este is graffitis volt...
  • Ügykezelő Járókelő lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink a graffitiket eltávolították.
    Köszönjük, hogy bejelentésével Ön is hozzájárult Budapest közterületeinek tisztántartásához....
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Járókelő Patrik bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Ferenciek tere lépcső graffitis

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Ferenciek tere (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Március 15. tér

    Beküldés ideje:
    Beküldte: K. Sándor
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Március 15. tér (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Megoldatlan
    4
    Megoldatlan
    4

    Erzsébet híd

    Beküldés ideje:
    Beküldte: K. Sándor
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Erzsébet híd (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  Vissza az oldal tetejére