Megoldott

Kidőlt pollerek

Anonim Járókelő

Tisztelt Illetékes!
Kérem szépen a kidőlt pollerek helyreállítását. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Erdősor utca 132

Hozzászólások

  • W Kriszta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • XXI. kerület Csepeli Városgazda válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Iktatószám: 1/5739/1/2021/V3
    Tisztelt Bejelentő!

    Ezúton tájékoztatjuk, hogy Közterületi-műszaki Csoportunk a pollerek helyreállítását elvégezte.
    Köszönjük, hogy írásba foglalta észrevételeit és elkül
    ...
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XXI. kerület Csepeli Városgazda"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Járda mélyülés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ádám Kiss
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Dunadűlő út (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Burkolat javítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Hollandi út (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére