Megoldott

Szemét a panel mögött

Anonim Járókelő

A Táncsics Mihály utca 83-85. szám mögött folyamatos szeméthegyek állnak, undorító a látvány, és förtelmes bűz terjeng folyamatosan a környékén. Egyáltalán nem méltó ez a kerületre nézve, kérjük a tisztelt illetékest, mielőbb találjon ki valamilyen megoldást a helyzet megoldásásra, akár egy hulladéktároló kialakításával, akár mással. A kerület lezárta a társasház szemétledobóját a csótányok miatt, de így most a hát mögött jelent meg ugyanez a probléma a lakmározó patkányokkal együtt.

Probléma helyszíne
Budapest Táncsics Mihály u. 83

Hozzászólások

  • W Kriszta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • XXI. kerület Csepeli Városgazda válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Iktatószám: 1/5703/1/2021/T1
    Tárgy: háztartási hulladék elhelyezési probléma

    Tisztelt Bejelentő!

    Társaságunknak címzett, a Táncsics Mihály utca 83-85. sz. társasház háztartási hulladék elhelyezési p
    ...
  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére