Megoldott

Fővám tér

A Fővám téren a villamos aluljáró melletti gyalogos részen ez a kis terület csúnyán graffitis, kérem szépen a letakarítását. Bejelöltem az egyik képen, hogy nagyjából hol járunk, köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Fővám tér 1

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a graffitiket eltávolítottuk.
    Köszönjük, hogy bejelentésével Ön is hozzájárult Budapest közterületeinek tisztántartásához.

    Tisztelettel...
  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy graffitimentesítés csak enyhébb időjárási körülmények között végezhető. Munkatársaink a bejelentett probléma megoldását beütemezték, ked...
  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • K. Sándor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Ferenciek tere

    Beküldés ideje:
    Beküldte: K. Sándor
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Kossuth Lajos utca (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Graffitik az ajtókon

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Március 15. tér (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  Vissza az oldal tetejére