Megoldott

Hiányzó szemetesedény

Anonim Járókelő

Kérem pótolják a szemetest! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Rákospatak utca

Hozzászólások

  • Illak Adrián lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Illak Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink pótolták a hulladékgyűjtőt a megállóban.
    Köszönjük, hogy bejelentésével Ön is hozzájárult Budapest közterületeinek tisztán...
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére