Megoldott

Forgalom mérés?

Anonim Járókelő

Tisztelt Illetékes!

Én érdeklődnék, hogy a XIII. kerületi, Népfürdő és Dráva utca kereszteződésénél lévő kerékpárúton ezek a nyomok esetleg az itt is létesülő kerékpárforgalom mérését lesznek hivatottak szolgálni? Persze ez nem probléma, csak érdeklődöm.

Válaszukat és munkájukat előre is köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Dráva u. 28

Hozzászólások

  • Ügykezelő Szilvia lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Igen, ezek a detektorok a kerékpárforgalmat számolják.

    Tisztelettel,

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.

    Forgalomtechnikai Igazgatóság

    Tel: +36 30 774 1100 | e-mail: budapestkozut@budapestkoz
    ...
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére