Megoldott

Jelzőtáblák visszarendezése

Visszarendeződött az eredeti forgalmi rend, de a táblákkal nem követték le.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Kvassay Jenő út 3

Hozzászólások

  • Á. Laci lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Sz. V. hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldották.
  • Pál András megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A kerékpáros infrastruktúrára vonatkozó jelzőtáblák helyreállításáról intézkedünk.
    Köszönjük szíves türelmét!

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai Igazgatóság
    [Leí
    ...
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Sz. V. hozzászólt a bejelentéshez.

    Kérem újraküldeni.
  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Sz. V. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére