Megoldott

Nem egyértelmű jelzés a kerékpársávon

A Kálvin téren kijelölt ideiglenes kerékpársávon meghagyták a korábbi nyilakat. Rendszeresen autók állnak a kerékparsávon.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Kálvin tér M

Hozzászólások

  • Járókelő Herta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Konta Zoltán hozzászólt a bejelentéshez.

    A nyilakra sárga kereszteket raktak.
  • Halász Áron visszajelzésére vár.

  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A kérdéses útszakaszon az ideiglenes besorolási rendet jelzőtáblák és burkolati jelek is jelzik. A bejelentésben említett nyilak érvénytelenítésére felhívtuk a kivitelezést végző
    ...
  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Halász Áron bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére