Megoldott

graffiti Astoria aluljáró I és J feljárat

Anonim Járókelő

1.,

graffiti Astoria aluljáró I és J feljárat

2.,

Kérjük ellenőrizzék a többi feljáratot graffitik terén rendszeresen!

3..,

Kérjük a matricákat is távolítsák el az Astoria tábláról és az alatta lévő fal részről

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Astoria

Hozzászólások

  • Járókelő Herta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink a graffitiket eltávolították.
    Köszönjük, hogy bejelentésével Ön is hozzájárult Budapest közterületeinek tisztántartásához....
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    G feljárat szintén.
  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére