Megerősítésre vár

Csángó - Váci összefirkált közműszekrény

A Csángó utca 2. - Váci út sarkán össze van firkálva a közműszekrény.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Váci út 39

Hozzászólások

  • Németh Gábor visszajelzésére vár.

  • Ügykezelő Szilvia megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a XIII. Váci út - Csángó utca csomópontban észlelt, összefirkált forgalomirányító berendezéssel kapcsolatos bejelentését.
    Vizsgáljuk annak a lehetőségét, hogyan lehetne
    ...
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Németh Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére