Megoldásra vár

Leparkolva

Anonim Járókelő

Szabálytalanul parkolo járművek a járdán.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Nagy Lajos király útja 156

Hozzászólások

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megoldott"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Egy évi fizetésemet feltettem volna rá,hogy ezt a választ fogják küldeni.
    Mint mindenhol,úgy itt is nagyon hatásos ez a rendszeres ellenőrzés és szankcionálás.
  • XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    *Tisztelt Járókelő.hu!*

    Az érintett helyszínt járőreink visszatérően ellenőrzik, és szabálysértés
    észlelése esetén a szükséges intézkedést foganatosítják.

    *Tisztelettel:*

    *Ügyfélszolgálati Iroda*
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Zöldfelületen parkoló autók

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Bácskai utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    4
    Válaszra vár
    4

    Vandál parkolás Zuglóban 1

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Róna utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére