Megoldásra vár

Balesetveszélyes kidőlt oszlop

Anonim Járókelő

Egy félig kidőlt oszlop lóg be a járdára, mely nehezen látható, s közlekedőknek (pl. biciklistanak) komoly sérülést okozhat.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Pasaréti út 157

Hozzászólások

  • Csanádi György megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Szász László hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem oldódott meg, a sérült oszlopot elszállították, de nincs helyette új.
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Illak Adrián megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Észrevételét köszönjük, a jelzőtábla helyreállítására intézkedünk.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai Igazgatóság
    [Leírás: cid:image003.png@01D11566.A77E1300]
    e-
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés illetékesét "II. kerületi Városfejlesztő Zrt."-ról "Budapest Közút"-ra.

  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    A közúti jelzőtáblák ügyében az illetékes a Budapest Közút Zrt. A bejelentést mi is továbbítjuk feléjük.

    A tábla egyébként a várakozást engedi meg a járdára két kerékkel felállva...
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük észrevételét. Bejelentését rögzítettük és továbbítottuk. A bejelentésben foglalt probléma érdemi megoldásáig kérjük szíves türelmét.
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Állandó járdán parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Váci út (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Állandó járdán parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Lehel utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére