Megoldott

Lassan olvashatatlan

Kérem tisztitsák meg! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Göncz Árpád városközpont M

Hozzászólások

  • Járókelő Patrik hozzászólt a bejelentéshez.

    Kép.
  • S Dominik lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Járókelő Patrik hozzászólt a bejelentéshez.

    Kész
  • Járókelő Patrik visszajelzésére vár.

  • Ügykezelő Szilvia megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    Köszönettel vettük a bejelentését!

    Az utastájékoztató tábla fólia cseréjét felvettük hibalistánkra.
    A munka elvégzéséig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    H...
  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    Ennyi erővel azt a fóliát más is le tudná szedni.
  • Nt Glty hozzászólt a bejelentéshez.

    Ha egy áttetsző fólia lenne a könnyen elérhető magasságban levő táblákon amiket jó eséllyel matricáznak, firkálnak, akkor csak lehúznák ilyenkor a fóliát és újat raknának fel.

    Ezt a táblát pedig sze...
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Járókelő Patrik bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Graffitis

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Batthyány utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    8
    Válaszra vár
    8

    Rongált elektromos szekrény

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Bem rakpart (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére