Válaszra vár

Otthagyott gödör villanyoszlop mellett

FRISSÍTÉS 2021.12.02.:

A BDK válasza:
"Tájékoztatom, hogy a jelzett címen található berendezés nem BDK Budapesti Dísz- és Közvilágítási Kft. üzemeltetésű, tulajdonú."

-----

Több mint fél éve van így kiásva hagyva ez a gödör. Kérem, fejezzék be a munkát.

Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Harmat utcai kutyafuttató

Hozzászólások

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbánya Önkormányzata

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Közvilágítás"-ról "Közművek"-ra.

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS: 2021.11.26. Bejelentő visszajelzése: "Nem csináltak semmit, most is ugyanolyan. Kérem újraküldeni." ---------------- Több mint fél éve van így kiásva hagyva ez a gödör. Kérem, fejezzék be a munkát. Köszönöm."-ról "FRISSÍTÉS 2021.12.02.: A BDK válasza: "Tájékoztatom, hogy a jelzett címen található ...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    A tárgyi sorszámú bejelentésüket illetékességből továbbítottuk a BDK Kft. részére, kérve a rendellenesség mielőbbi megszüntetését.
    2021. december 8.
    Üdvözlettel:

    dr. Szüt
    ...
  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbánya Önkormányzata

  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ról "X. kerület Kőbánya Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Tájékoztatom, hogy a jelzett címen található berendezés nem BDK Budapesti Dísz- és Közvilágítási Kft. üzemeltetésű, tulajdonú.

    Engedje meg, hogy tájékoztassam, hogy közvetlenül is...
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés leírását "Több mint fél éve van így kiásva hagyva ez a gödör. Kérem, fejezzék be a munkát. Köszönöm."-ról "FRISSÍTÉS: 2021.11.26. Bejelentő visszajelzése: "Nem csináltak semmit, most is ugyanolyan. Kérem újraküldeni." ---------------- Több mint fél éve van így kiásva hagyva ez a gödör. Kérem, fejezzék be a munkát. Kös...

  • Sz. V. hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem csináltak semmit, most is ugyanolyan.
    Kérem újraküldeni.
  • T Julcsi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük bejelentésüket, tájékoztatom, hogy a jelzett címen a hiba kijavítása megtörtént.

    Engedje meg, hogy tájékoztassam, hogy közvetlenül is van mód hibabejelentésre társaságun...
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ra.

  • Sz. V. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére