Megoldott

Miért magas járdaszegélyeket építenek?

A Mádi utca felújítása során miért építik ilyen magasra a járdaszegélyeket? Korábban le voltak süllyesztve. Csak három háztömb között néztem, de végig ilyen lesz? Miért? Mi folyik Önöknél?
Illetékes: Budapest Közút

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Mádi u. 156

Hozzászólások

  • Járókelő Adrián lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Csanádi György hozzászólt a bejelentéshez.

    A múlt héten aszfaltozták le. Megoldva.
  • T. László hozzászólt a bejelentéshez.

    A munka elkészült, csak rosszul, tehát még folyamatban van. Összerakjuk, szétbontjuk, összerakjuk, aztán egyszer csak jó lesz (vagy mégsem)!?
  • Pál András megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály
  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    szép...
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Sz. V. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Megsüllyedt javítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Jászberényi út (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    gazos járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Andor utca 2 (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére