Megoldott

Lefújt tábla

30?

Probléma helyszíne
Budapest XV. kerület, Platán u. 1

Hozzászólások

  • Illak Adrián lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Horváth István hozzászólt a bejelentéshez.

    Cserélve
  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A közúti jelzőtábla cseréjére a szükséges intézkedést megtettük, szíves türelmét kérjük a megvalósulásig.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalom
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Horváth István bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére