Megoldatlan

Megállni tilos

A spar mellett 3-4-5 autó szinte mindig parkol a megállni tilos tábla után.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Egressy út 178d

Hozzászólások

  • Pakot Reni lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Horváth István hozzászólt a bejelentéshez.

    A visszatérő ellenőrzés azokkal szemben hatásos akit megbüntetnek. Akkor tán nem állanak máskor oda. Felőlem zárható, túl sok értelme nincs ennek a bejelentésnek.
  • Horváth István visszajelzésére vár.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    *Tisztelt Járókelő.hu!*

    Az érintett helyszínt járőreink visszatérően ellenőrzik, és szabálysértés
    észlelése esetén a szükséges intézkedést foganatosítják.

    *Tisztelettel:*

    *Ügyfélszolgálati Iroda*
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet

  • Horváth István bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Zöldfelületen parkoló autók

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Bácskai utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    4
    Válaszra vár
    4

    Vandál parkolás Zuglóban 1

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Róna utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére