Megoldatlan

Zebrát a Budenz út Hűvösvölgyi kereszteződésbe

Kérem zebra felfestését a Budenz út és a Hűvösvölgyi út kereszteződésében a Budenz útra. Az egyik oldalon iskolák, a másikon bölcsőde, óvoda van, rengeteg gyerek jár az adott szakaszon, akik megérdemelnék a védett átkelőt. Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Hűvösvölgyi út 22

Hozzászólások

  • Járókelő Zsófi lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    Az Illetékes válaszából: "egy-egy ilyen munka elvégzése 10 millió Ft-os nagyságrendű feladat. Mindemellett jelenleg társaságunk fejlesztésekre fordítható forrásai rendkívül korlátozottak, sok, ennél k...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Adminisztrátor!

    A https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/92292/zebrat-a-budenz-ut-huvosvolgyi-keresztezodesbe bejelentésre a következő választ adjuk:

    Tisztelt Farkas Levente Úr!

    Általán
    ...
  • Á. Laci elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Farkas Levente bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hibás burkolati felfestés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Mechwart liget (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidőlt tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Riadó utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére