Megoldott

Gazdátlan terelőelemek

A 14. kerület Torontál utca 58. előtt volt felújítás pár hete, ám a járdáról a terelőelemeket nem vitték el az aszfaltozás után, holott az már hetekkel ezelőtt megtörtént.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Torontál u. 58

Hozzászólások

  • Járókelő Eszter lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!Köszönjük, hogy felkereste ügyfélszolgálatunkat!A Zuglói Zrt.-hez elektronikus úton érkezett megkeresésére hivatkozással
    tájékoztatjuk, hogy k
    ...
  • Bodnár Bence hozzászólt a bejelentéshez.

    ez az ügy azóta megoldódott.
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Á. Laci elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Bodnár Bence bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Halott galamb

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Czerula Barbi
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Pétervárad utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Járda takarítása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Telepes utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Mélyedés a járdán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: O. Ida
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Szőnyi út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére