Megoldott

1es Villamos megállója Budafoki út / Dombóvári út 3 graffiti

Anonim Járókelő

Tisztelt BKK/FKF,

1es Villamos megállója Budafoki út / Dombóvári út 3 graffiti

p.s.

ha Az FKF cselekedett, =)) kedves BKK,
- nem terveznek kamerákat kihelyezni, 2 hetente újratermelődik minden

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Budafoki út / Dombóvári út

Hozzászólások

  • Ügykezelő Anita lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink a graffitiket eltávolították.
    Köszönjük, hogy bejelentésével Ön is hozzájárult Budapest közterületeinek tisztántartásához....
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére