Megoldásra vár

Hiányzó fedlap

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2021.12.14.:

Az MVM válasza:
"Az MVM Főgáz Földgázhálózati Kft. munkatásai helyszíni szemlét tartottak a bejelentésben szereplő címen. Ennek során megállapították, hogy ott csapszekrény nem található, az aszfaltban ismeretlen eredetű lyuk van."

-----

FRISSÍTÉS 2021.11.11.:

A Budapest Közút válasza:
"Társaságunk hatáskör hiányában továbbította az MVM Next Zrt.-nek a fent nevezett hibát, mivel az a fedlap egy úgynevezett gáz „szagló” szerelvényről hiányzik."

-----

Hiányzik a közmű fedlap a kerékpársáv nyomvonalában a körúton a Nyugati pályaudvar környékén.

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Teréz krt. 60

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útfenntartási főosztály
  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Kerékpárút"-ról "Közművek"-ra.

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Sági Katalin megváltoztatta a bejelentés illetékesét "MVM Főgáz Földgázhálózati Kft."-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Sági Katalin megváltoztatta a bejelentés leírását "Frissítés 2021.11.11.: A Budapest Közút válasza alapján illetékességből az MVM-nek továbbítva. --- Hiányzik a közmű fedlap a kerékpársáv nyomvonalában a körúton a Nyugati pályaudvar környékén."-ról "Frissítés 2021,12,14. Az MVM válasza alapján a helyszíni szemle alapján ott csapszekrény nem található, az as...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Munkatársak!

    Küldöm az MVM Ügyfél-kommunikációs Osztály válaszát az alábbi bejelentésre:

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/92266/hianyzo-fedlap/hivatal

    [https://d1mkxvwtzddm9n.clou
    ...
  • Szalai Krisztina elküldte az ügyet az illetékesnek: MVM Főgáz Földgázhálózati Kft.

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés leírását "Hiányzik a közmű fedlap a kerékpársáv nyomvonalában a körúton a Nyugati pályaudvar környékén."-ról "Frissítés 2021.11.11.: A Budapest Közút válasza alapján illetékességből az MVM-nek továbbítva. --- Hiányzik a közmű fedlap a kerékpársáv nyomvonalában a körúton a Nyugati pályaudvar környékén."-ra.

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "MVM Főgáz Földgázhálózati Kft."-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Eltömôdött víznyelő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Ezüsthegy utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Beszakadó járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Czuczor Gergely utca (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre)
  Vissza az oldal tetejére