Megoldott

Egy darab csúnya graffiti

Tisztelt Ügyintéző! A 11. kerületi aluljáróban ami összeköti Kelenföldet Sasaddal az M1/M7 autópálya alatt egy darab ronda graffiti tűnt fel. Kérem tisztítsák le hogy ne kapjon más kedvet. Köszönettel, Pataky Szabolcs

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, M1

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink a graffitiket eltávolították.
    Köszönjük, hogy bejelentésével Ön is hozzájárult Budapest közterületeinek tisztántartásához....
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Németh Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos mindig lassan reagálnak ezzel az aluljáróval kapcsolatban. Én már október 8-án bejelentettem ezt a firkát több másikkal is. Eddig a Budapest Közút mindig a magáénak érezte a feladatot, de a leg...
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Pataky Szabolcs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Graffiti

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Budafoki út / Dombóvári út (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Graffiti (Szabadság híd, Buda)

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Budapest, Szent Gellért tér - Műegyetem M (Sz.híd (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kelenföld "E" kijárat fal összefirkálva

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Budapest, Kelenföld vasútállomás (Őrmező) (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére