Megoldott

Friss graffitik a Bem rakparton

Tisztelt illetékes!
A Bem rakpart 42. és 43. számú házakkal szemben, a felső rakpart kőfalán megjelent két új graffiti. Kérem a felületek tisztítását.
Munkájukat köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Bem rkp. 42

Hozzászólások

  • Ghira Zsófia lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett graffitit eltávolították munkatársaink.
    Köszönjük, hogy bejelentésével Ön is hozzájárult Budapest közterületeinek tisztánt...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Acsai Milán bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Graffitis padok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Margit híd, budai hídfő H (II. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Graffiti, festés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Lővei Zsuzsanna
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Alsó faházsor (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Oria metróállomás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kapas Viktor
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Astoria (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére