Megoldott

Lelakatolt kerékpár váz

Tisztelt illetékes!
A Margit híd budai hídfőjénél, a 19-es villamos megállójánál egy kerékpár váz van a tárolóhoz lakatolva. Kérem tavolítsák el.
Munkájukat köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Margit híd

Hozzászólások

  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink a kerékpárvázat elszállították.
    Köszönjük, hogy bejelentésével Ön is hozzájárult Budapest közterületeinek tisztántartásáho...
  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Bardócz Csaba megváltoztatta a bejelentés illetékesét "II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport"-ról "Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • H. Annamária lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    "A Városrendészek csak gépjárművekkel szemben tudnak hivatalosan eljárni/intézkedni, a kerékpár viszont nem minősül annak"
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    A városrendészet válasza:
    Tisztelt Bejelentő! A Városrendészek csak gépjárművekkel szemben tudnak hivatalosan eljárni/intézkedni, a kerékpár viszont nem minősül annak. Ebben az esetben a Városrendésze...
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük észrevételét. Bejelentését rögzítettük és továbbítottuk. A bejelentésben foglalt probléma érdemi megoldásáig kérjük szíves türelmét.
  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Acsai Milán bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Elhagyott autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Margit utca (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Karambolos autó elhagyatva

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Csalogány utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére