Megoldott

Úttesten összegyűlt nagy mennyiségű csapadékvíz

Anonim Járókelő

XV, kerület Közvágóhíd utcában az Esthajnal utca és Károlyi Sándor út közötti részen esőzést követően több helyen megáll a víz. Ezzel a gyalogosforgalom akadályoztatva van a két oldali járda között. (Közvágóhíd téri buszmegálló sem megközelíthető)

Probléma helyszíne
Budapest XV. kerület, Közvágóhíd tér 30

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönettel vettük bejelentését. Munkatársaink kitisztították a megadott
    helyszínen található víznyelőket.

    Tisztelettel:

    Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.

    -------- Továbbított ü
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Járókelő Zsófi megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FCSM Fővárosi Csatornázási Művek"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Beszakadó járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Czuczor Gergely utca (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Hiányzó parkolásgátló oszlopok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Fillér utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére