Megoldott

Graffitis aluljáró kijárat

Tisztelt illetékes!
A Corvin-negyed aluljáró 'G' jelű kijáratának felszíni része graffitis. Kérem tisztítsák meg.
Munkájukat köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Corvin-negyed

Hozzászólások

  • Önkéntes Ügykezelő lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink a graffitiket eltávolították.
    Köszönjük, hogy bejelentésével Ön is hozzájárult Budapest közterületeinek tisztántartásához....
  • Járókelő Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Acsai Milán bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére