Megoldott

Olaj

A Pesti út szerviz útján vastagon áll az olaj. Itt halad a kerékpárút, ez így balesetveszélyes.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Pesti út 46

Hozzászólások

  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink elvégezték a terület gépi takarítását.
    Köszönjük, hogy bejelentésével Ön is hozzájárult Budapest közterületeinek tisztánta...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Biciklis Anita bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére