Megoldatlan

Kerékpártámasz

FRISSITÉS 2022.05.02.:
Bejelentő hozzászólása:

"Egy darab támasz került telepítésre, amit köszönünk, de nagyon kevés.
Esetleg egy kérdést megérne, hogy tervbe van e továbbiak kiépítése?
köszönöm!"

---

VII kerület Bajza utca és Damjanich utca sarkára szeretnék kerékpár tárolókat kérni.
A Bajza utca szinten minden oszlopánál vannak kikotve kerékpárok, így igény lenne rá.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Bajza u. 1

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Újabb kerékpártámaszok létesítését a VII. ker. Bajza utca 1. számnál jelenleg nem tervezzük.

    A Budapesten jelenleg zajló mikromobilitási pontok létesítésének projektjében a helys
    ...
  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés leírását "VII kerület Bajza utca és Damjanich utca sarkára szeretnék kerékpár tárolókat kérni. A Bajza utca szinten minden oszlopánál vannak kikotve kerékpárok, így igény lenne rá."-ról "FRISSITÉS 2022.05.02.: Bejelentő hozzászólása: "Egy darab támasz került telepítésre, amit köszönünk, de nagyon kevés. Ese...

  • VII Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Egy darab támasz került telepítésre, amit köszönünk, de nagyon kevés.
    Esetleg egy kérdést megérne, hogy tervbe van e továbbiak kiépítése?
    köszönöm!
  • VII Gábor visszajelzésére vár.

  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A VII. ker. Bajza utca – Damjanich utca kereszteződésben megvizsgáljuk a kerékpártámasz létesítésének lehetőségét, a beláthatóság figyelembe vételével.

    A kihelyezésre az időjárás
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • VII Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kiszakadt kerékpártámasz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Városligeti Fasor (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Kitört támasz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: Budapest Közút
    Városligeti Fasor (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Lógó jelzőlámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Stankovics Andor
    Illetékes: Budapest Közút
    Nagy Lajos király útja (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére