Megoldásra vár

Szétesett padka

Budapest, XIV. Ker. Pillangó utcában a Tesco előtt több helyen a szegélykő ( padka ) egyszerűen elfogyott, erősen rongálódott. Jó lenne rendbe tenni.
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Pillangó u. 23

Hozzászólások

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés nevét "Szétesett padka."-ról "Szétesett padka"-ra.

  • Illak Adrián megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!Köszönjük, hogy felkereste ügyfélszolgálatunkat!A Zuglói Zrt.-hez elektronikus úton érkezett megkeresésére hivatkozással
    tájékoztatjuk, hogy k
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Sz. A. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Halott galamb

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Czerula Barbi
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Pétervárad utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Járda takarítása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Telepes utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Mélyedés a járdán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: O. Ida
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Szőnyi út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére