Válaszra vár

Szegélykő/járda omlik szét

Eötvös 48 előtt omlik szét a szegélykő, ezáltal a járda is sérül.
Kérem az illetékes értesítését.
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Eötvös u. 48

Hozzászólások

  • Bertalan Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: VI. kerület Terézváros Önkormányzata

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: VI. kerület Terézváros Önkormányzata

  • Tamás Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Parkoló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet
    Teréz körút (VI. kerület, Terézváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Járda mélyülés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ádám Kiss
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Dunadűlő út (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére