Megoldott

Botlóakadály a gyorsétterem előtt

Kitörték az oszlopot, de a csonkja megmaradt. Jó nagy hasraesésre lehet számítani, főleg sötétben.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Etele út 53

Hozzászólások

  • g g lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Kádár Viktor hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem kevés időbe került, de végül a szakembereknek sikerült megtalálni az ideális megoldást, a az alucső csonkját kalapáccsal "belesimították" a környező járda felszínébe. ;)
    Végülis a balesetveszély m...
  • Csipak Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    A csonk eltávolítása megtörtént. Nem ártana pótolni is a hiányzó parkolásgátlót.
  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ________________________________
    Feladó: scanner@smart11.ujbuda.hu
    Elküldve: 2021. november 15., hétfő 11:12
    Címzett: KozlekedesiO
    Tárgy: Message from KMBT_363
  • Kádár Viktor hozzászólt a bejelentéshez.

    Így talán még egyértelműbb.
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ra.

  • Kádár Viktor hozzászólt a bejelentéshez.

    Szerintem elég egyértelmű.
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia!
    Kérjük, kommentben vagy emailben a kerdes@jarokelo.hu címre küldött üzenetben csatolj olyan kép(ek)et, amelyen/amelyeken a probléma környezete is könnyen beazonosítható, hogy ezzel is segítsük a
    ...
  • S Dominik megváltoztatta a bejelentés állapotát "Feldolgozás alatt"-ról "Kiegészítésre vár"-ra.

  • Kádár Viktor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére