Megoldott

Ki nem ürített kutyapiszok tároló

Hetek óta nincs kiürítve a szemetes a Cserkesz utca-Ihász utca sarkon.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Cserkesz u. 26

Hozzászólások

  • Ügykezelő Szilvia lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő.hu!

    A Cserkesz utca és az Ihász utca sarkánál található kutyaürülék-gyűjtő edény ürítését a KŐKERT Kft. munkatársai elvégezték.

    Kérem tájékoztatásom szíves elfogadását.

    Üdvözlette
    ...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő.hu!

    Levelét ügyintézésre megkaptuk, az abban foglaltakkal kapcsolatos ügyintézés folyamatban van.

    Válaszadásunkig szíves türelmét kérem.

    Üdvözlettel:

    dr. Szüts Korinna főosztályv
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbánya Önkormányzata

  • Kecskeméti István bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére