Megoldatlan

Kálvin tér - Múzeum u. graffitis szekrények és oszlopok

A Kálvin tér - Múzeum utca sarkán graffitisek a közműszekrények és villanyoszlopok a 3-as metrópótló busz megállójánál.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Múzeum u. 1

Hozzászólások

  • Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba kijavítása folyamatban van.
    A közmű szekrények nem a BDK kft. tulajdonába/üzemeltetése alá tartoznak
    Engedje m
    ...
  • g g lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Munkatársak!

    Küldöm az MVM Ügyfél-kommunikációs Osztály válaszát az alábbi bejelentésre:
    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/91818/kalvin-ter-muzeum-u-graffitis-szekrenyek-es-oszlopok
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: MVM Főgáz Földgázhálózati Kft.

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ról "MVM Főgáz Földgázhálózati Kft."-ra.

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ra.

  • Németh Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Temérdek graffiti

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Radics Levente
    Illetékes: JCDecaux
    Blaha Lujza tér M (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Összegrafitizett automata

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Radics Levente
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Blaha Lujza tér M (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére